Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Innowacje w HR
Conference & Expo
28 luty-1 marca 2018 / Warszawa

Warunki uczestnictwa

1.      Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przesłanie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na Konferencję, znajdującego się na stronie www.innowacjewhr.pl 

2.      Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez Organizatora na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie wpisania na listę uczestników Innowacje w HR.

3.      Informacje na temat kosztu uczestnictwa w znajdują się w zakładce ZGŁOŚ SIĘ.

4.      Faktura pro forma zostanie przesłana w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia udziału na adres „email do faktury” podany w formularzu zgłoszeń.

5.      Wpłaty należy dokonać na konto podane na fakturze pro forma lub za pośrednictwem płatności on-line.

6.      Faktura zaliczkowa zostanie wystawiona w ciągu 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty na właściwym koncie.

7.      Cena obejmuje udział w Konferencji, materiały konferencyjne, catering oraz materiały dodatkowe udostępniane uczestnikom Konferencji, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji.

8.      Rezygnację z uczestnictwa w Konferencji należy złożyć pisemnie, wysyłając maila na adres: rezygnacja@innowacjewhr.pl, wpisując w tytule „Firma, imię i nazwisko” w terminie 7 dni przed datą realizacji Konferencji.

9.      W przypadku złożenia rezygnacji po tym terminie uczestnik zostanie obciążony kwotą wartości 100% kwoty widniejącej na fakturze.

10.  W przypadku braku złożenia rezygnacji i braku uczestnictwa w wydarzeniu, uczestnik zostanie obciążony kwotą wartości 100% kwoty widniejącej na fakturze.

11.  Brak wpłaty na podstawie faktury pro forma nie jest równoznaczny z rezygnacją z uczestnictwa w Konferencji.

12.  Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w programie Konferencji oraz zmiany prelegenta danego bloku tematycznego w sytuacji niezależnej od Organizatora.

13. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli działów HR, właścicieli firm.

14. Osoby reprezentujące firmy świadczące usługi dla działów HR nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu Innowacje w HR, bez uprzedniej zgody organizatora

15.  Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest firma Skill Group z siedzibą przy ul. Rakowiecka 47 lok. 16, 02-521 Warszawa.